fbpx
Lingua Centrum | Kurs egzamin 8 klasa
15912
page-template-default,page,page-id-15912,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-9.4.1.1578421825,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Kurs egzamin 8 klasa

Egzamin ósmoklasisty to ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka. Wyniki z egzaminu determinują wybór wymarzonego liceum i dalsze możliwości edukacyjne. W związku z częstymi zapytaniami o kursy „nie tylko dla dorosłych” postanowiliśmy zorganizować intensywne i super intensywne kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty.

W ramach kursu gwarantujemy kompleksowe przygotowanie do egzaminu. Opracowaliśmy autorski program kursu dostosowany do wymagań i formy egzaminu, który umożliwi nam szybką diagnozę i nadrobienie zaległości ucznia. Systematyczna powtórka, kontrola postępów w nauce, próbny egzamin na zakończenie kursu to pewniak. Pracujemy na materiałach renomowanych wydawnictw.

A TERAZ KONKRETY:

  • Kursy intensywne obejmują 56 godzin lekcyjnych (45′). Spotykamy się dwa razy w tygodniu po 90 minut (2 godziny lekcyjne). Cena 1008 PLN.
  • Kursy super intensywne to kursy dla miłośników angielskiego. Mamy do wykorzystania 84 godziny lekcyjne (45′). Spotykamy się trzy razy w tygodniu po 90 minut. Cena 1512PLN.

Startujemy w połowie stycznia 2020. A co z feriami zimowymi i Świętami Wielkanocnymi?- zapytacie. Odrobimy! Chcemy, żebyście czuli, że kurs jest dopasowany dla Was. Obiecujemy małe grupy od 3 do 5 osób. Kończymy tuż przed egzaminem w kwietniu 2020. Zajęcia w ECK w Sosnowcu.

Zapraszamy!