Lingua Centrum | O nas
15301
page-template-default,page,page-id-15301,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-9.4.1.1578421825,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

O nas

LINGUA to Centrum Szkoleń Językowych i Tłumaczeń w Sosnowcu posiadające wieloletnią tradycję w nauczaniu. Jesteśmy obecni na rynku od 2005 roku i od samego początku naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości kursów językowych dla dorosłych, jak i usług z zakresu tłumaczeń ustnych i pisemnych.

DLACZEGO MY?

LINGUA specjalizuje się w organizowaniu „szytych na miarę” kursów języka angielskiego dla firm. Obejmują one wszystkie poziomy oraz obszary od – języka biznesu, technicznego, turystycznego po komunikatywny i literacki.

LINGUA to komunikatywna metoda nauczania. Podczas zajęć szczególną uwagę zwracamy na kształtowanie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem obcym – po prostu na mówienie. Metoda ta ma na celu ułatwienie słuchaczom przełamanie bariery językowej już w pierwszych miesiącach nauki.

LINGUA to doświadczenie w nauczaniu w firmach. Do grona naszych Klientów należą zarówno wielkie międzynarodowe korporacje, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Naszym celem jest maksymalne dopasowanie się do potrzeb Klienta. Budujemy zaufanie poprzez najwyższą jakość obsługi oraz najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie nauczania języka angielskiego.

LINGUA to przede wszystkim nasi Słuchacze, którzy doceniając nasz wkład i zaangażowanie, uczą się z nami przez wiele semestrów. Lojalność i zadowolenie Słuchaczy, potwierdzająca skuteczność nauki, jest dla nas nagrodą za codzienną dbałość o wysoką jakość zajęć.

LINGUA to doskonale dobrana i przeszkolona kadra lektorska. Przyjazna Słuchaczom atmosfera zajęć, doświadczenie i 100% zaangażowanie lektora gwarantuje językowy sukces. Nasi lektorzy to eksperci w dziedzinie nauczania języków obcych.

LINGUA to także biuro tłumaczeń. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych. Nasi specjaliści współpracują z firmami, instytucjami i osobami prywatnymi. Wszystkie zlecenia wykonywane są rzetelnie, z dbałością o najmniejszy szczegół, a Państwo macie pewność najwyższej jakości i realizacji zlecenia w terminie.

Centrum Szkoleń Językowych LINGUA jest posiadaczem  międzynarodowego Znaku Jakości TGLS przyznawanego instytucjom szkoleniowym za wysoką jakość świadczonych usług.