Lingua Centrum | Szkolenia indywidualne
15455
page-template-default,page,page-id-15455,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-9.4.1.1578421825,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Szkolenia indywidualne

Jeśli jesteś słuchaczem, któremu zależy na absolutnej skuteczności nauki, wybierz zajęcia indywidualne. Program szkoleń indywidualnych przeznaczony jest dla osób z jasno określonymi celami nauki i czasem, w którym powinny one być osiągnięte.

Szkolenia skrojone na miarę to wyjątkowa, elitarna forma nauki języka. Zapewnia całkowitą elastyczność, swobodę i w 100% indywidualny program nauczania: TY wybierasz czas oraz ilość zajęć i decydujesz o tempie nauki.

Zajęcia indywidualne realizowane są w formie 1-1 i 1-2 (jeden nauczyciel uczy jednego lub dwóch słuchaczy) . Taka forma nauki stanowi najbardziej zindywidualizowaną i elastyczną formę uczenia się języka obcego.

Jest ona szczególnie polecana tym osobom, których rozkład zajęć nie pozwala na uczestnictwo w zajęciach grupowych i wymaga elastycznego i w pełni zindywidualizowanego ustalenia treści programowych, częstotliwości i godzin zajęć.

Bardzo często korzystają z niej osoby aktywne zawodowo, menedżerowie, osoby dużo podróżujące, prowadzące działalność gospodarczą. Dzięki elastyczności programowej, sami słuchacze określają dni i godziny zajęć, jak również określają tematykę zajęć i zakres materiału.

Oferujemy elastyczne pakiety od 10 godzin dydaktycznych, które realizowane są według indywidualnie uzgadnianego harmonogramu, co oznacza, że szkolenie może rozpocząć się w każdej chwili i o jego długości i intensywności decyduje słuchacz.

Oferujemy:

  • szkolenia podnoszące ogólną kompetencję językową
  • szkolenia biznesowe i branżowe (język medyczny, prawniczy, techniczny, finansowy)
  • szkolenia przygotowujące do międzynarodowych egzaminów

Skontaktuj się z NAMI by uzyskać więcej informacji na temat możliwości i warunków uczestnictwa w kursie indywidualnym